O mne

 

Pracujem v oblasti financií a špecializujem sa hlavne na úvery a alternatívne investície.

  

V oblasti úverov mám viac ako 20 ročné skúsenosti. Začínal som v splátkovom predaji ako predajca domácich spotrebičov, elektroniky a nábytku.

Teraz vybavujem hlavne bankové úvery a to hypotéky a spotrebné úvery.

 

Ale nechcem ľuďom len "pomáhať sa zadlžovať".

 

Preto som sa v roku 2017 začal zaoberať aj alternatívnymi investíciami. Alternatívnymi preto, lebo si myslím, že sa tu dajú dosiahnuť oveľa vyššie výnosy ako pri klasických investíciách, ktoré ponúka 99% finančných poradcov. Stal som sa členom medzinárodného tímu. Pomáhame ľuďom zarábať viac peňazí, aby si mohli rýchlejšie budovať majetok a tiež vlastný dôchodok. Podnikateľom okrem toho pomáhame vyhľadávať nových zákazníkov.

 

Aj 20-ročnú hypotéku je možné vyplatiť za 5 rokov.

 

Prieskumy ukazujú, že až 80% ľudí sa v priebehu života stretne s určitými finančnými ťažkosťami. Problém je aj v tom, že ľudia málo zarábajú ale vo väčšine prípadov je chyba v zlom zaobchádzaní a hospodárení s peniazmi.

Tento web som si zriadil za tým účelom, aby som pomohol ľuďom zorientovať sa v zložitom svete financií. Nájdete tu články zamerané na rôzne finančné témy, kalkulačky na prepočet úrokov, výnosov a pod. Sú tu tiež rôzne finančné tipy a príklady alternatívnych investícií. Takisto je tu aj ponuka pre záujemcov, ktorí chcú pracovať vo finančnej oblasti alebo v oblasti internetu a reklamy.

Všetky rady a odporúčania, ktoré tu nájdete sú vyskúšané v praxi priamo mnou alebo mojimi kolegami.

 

Pomáham ľuďom budovať majetok.

 

A tiež im ukazujem možnosti ako si tento majetok ochrániť pred infláciou a ďalšími vplyvmi, ktoré nás v blízkej dobe čakajú. Tieto informácie sú tak závažné a dôležité, že ich poskytujem len na osobnom stretnutí. 

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie zaujíma, využite kontakty na tomto webe. Rád sa s Vami stretnem osobne, kde konkrétne preberieme Vašu finančnú situáciu.

Ukážem Vám v čom môžem byť pre Vás prospešný.

Ak sa Vám to bude páčiť budeme pokračovať, ak nie tak sa rozlúčime.

 

 

Kontakty na mňa:

Ján Andrašovský

Tel.: 0918 709 068

E-mail: andrasovskyjan@gmail.com