Úvery

 

S úvermi mám viac ako 20 ročné skúsenosti. Začínal som v roku 1996 v splátkovom predaji ako predajca domácich spotrebičov, elektroniky a nábytku.

V súčasnej dobe sa venujem hlavne bankovým úverom a to konkrétne hypotékam a spotrebiteľským úverom. Legislatíva v oblasti úverov sa sprísňuje a je stále ťažšie pre bežných ľudí sa v tom orientovať a tiež si vybaviť úver.

Pomáham preto zamestnaným ľuďom, podnikateľom aj dôchodcom vybavovať hypotéky a spotrebiteľské úvery. Okrem nových úverov sú teraz aktuálne aj refinančné alebo konsolidačné úvery, pomocou ktorých si ľudia môžu znížiť úroky aj splátky na svojich starších úveroch.

 

Hypotéky vybavujem s úrokom od 0,95%.

Spotrebné úvery s úrokom od 3,5%.

 

Novou možnosťou pre ľudí, ktorí nepotrebujú vysokú sumu peňazí alebo si v banke nevedia vybaviť úver, sú tzv. P2P úvery alebo tiež nazývané "pôžičky od ľudí pre ľudí". Fungujú na inom princípe ako bankové alebo nebankové úvery. Peniaze poskytujú súkromní investori ľuďom, ktorí to potrebujú. Systém je nastavený tak, že investor a dlžník o sebe navzájom nevedia.

Ale nechcem ľuďom len "pomáhať sa zadlžovať", ale ukazujem im aj spôsoby ako svoje úvery čím skôr vyplatiť a ďalej budovať svoj majetok bez úverov. Vhodnou kombináciou úveru a investície sa to dá dosiahnuť v pomerne krátkom čase.

 

Aj 20-ročnú hypotéku je možné vyplatiť za 3 - 5 rokov.

 

Ak sa potrebujete v tejto oblasti poradiť alebo pomôcť vybaviť úver neváhajte ma kontaktovať.